Şirketler >> ÖZÇE

Şirketler

ÖZÇE Demir Çelik Ltd. Şti.

Demir-çelik faaliyetlerini sürdüren firmamız İzmir'de Pınarbaşı ve Çiğli tesislerinde hizmet vermektedir. Müşterilerine çeşitli kampanyalarla sac, profil, boru, hadde ve inşaat demiri satışı yapan firmanın hedefi demir-çelik ticaretine yeni bir yön vermektir.

Steellines

Steellines 2004 yılında kurulmuştur. Firma; makine, otomotiv, havacılık, beyaz eşya ve demir-çelik sanayi ve daha pek çok alanda çeliği kullanan tüm sanayicilere çözüm ortaklığı sunmaktadır. Trumpf ve LVD marka lazer kesim, lazer okuyuculu cnc abkant ve punch makinaları ile tüm projelerinizi hayata geçiriyor.

Steellines Ukraine

2008 yılında kurulan firma henüz emekleme döneminde olsa da çok çabuk ayağa kalkacaktır. Yüzde yüz Türk sermayesi ile Ukrayna'da kurulan Steellnes Ukraine demir-çelik üretim ve ticaret faaliyeti ile Dünya'ya açılmayı hedefliyor. Ayrıca Doneck'teki 172 dönümlük arazisinde yatırım yapmak isteyen müteşebbis Türk firmalara enerjisi, doğalgazı ve suyu hazır olan kapalı yada açık alanlar sağlayacaktır. Türkiye'deki yurtdışına açılmak isteyen firmalara destek olması düşünülerek gerçekleştirilen proje yakın zamanda hayata geçecektir.