Kariyer | İnsan Kaynakları ve İş Başvuru Formu >> ÖZÇE

Kariyer

ÖZÇE Demir Çelik olarak en değerli sermayemizin insan kaynakları olduğunu bilerek çalışma arkadaşlarımıza, mutlu olacakları, mesleki ve insani açılardan kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunmayı birinci hedef olarak belirledik.

ÖZÇE Demir Çelik ailesine katılanlardan beklentilerimizin başında, dürüst ve açık olmaları, güçlü bir başarma azmine sahip olmaları, bireysel insiyatif ve sorumluluk alabilmeleri ve yüksek vasıfta liderlik sergileyebilme yeteneğine sahip olmalarıdır. Müşteri ve hizmet odaklı olmak, takım çalışmasına uyum sağlayabilmek ve yeniliklere açık olmak da öncelikli önem verdiğimiz nitelikler arasındadır.

Bu özelliklere sahip her yeni çalışma arkadaşımız, insanı iş sürecinin odağına alan ve insan kaynaklarını geliştirmek, daha ileri noktalara taşımak için en modern yöntem ve metodolojileri kullanan bir kurumsal yaklaşımla karşılaşacaktır.

Bu anlayışla;

  • Çalışanlarımızın, ilk günden itibaren, kişisel gelişimlerine yatırım yapıyoruz.
  • Çalışma arkadaşlarımızın performansını düzenli bir şekilde değerlendiriyor ve onu arttırmanın yolunu birlikte arıyoruz.
  • Mesleki formasyonu geliştirecek eğitim olanaklarını her fırsatta gündeme getiriyor, kariyerinde ilerleyen arkadaşlarımızın sorumluluk üstlenmelerini ve liderlik yeteneklerini geliştirmelerine olanak sağlıyoruz.

Geleceğin ÖZÇE'lilerine, sürekli gelişimin hedeflendiği samimi bir çalışma ortamı vaat ediyor, aramıza katılmanızı bekliyoruz.


ÖZÇE'ye iş başvurunda bulunmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderin. İnsan Kaynakları bölümümüz, meleğinize uygun pozisyonlar açıldığında başvurunuzu değerlendirmeye alacaktır.

İnsan Kaynakları Formu


Genel Bilgiler

Kadın Erkek

Evli Bekar

Yapıldı Yapılmadı Tecilli

Var Yok

Var Yok

İletişim Bilgileri

(alan koduyla beraber)

Eğitim Bilgileri

Doktora

Yüksek Lisans

Lisans

Meslek Lisesi/Lise

Kurs ve Seminerler

Bildiğiniz Yabancı Diller

Çok İyi İyi Orta Az

Çok İyi İyi Orta Az

Çok İyi İyi Orta Az

İş Tecrübesi


(Son işinizden başlayarak geriye doğru yaptığınız işleri giriniz.)


Özgeçmişiniz

CV'nizi burdan yükleyebilirsiniz (maks. 500kb): 

Diğer Bilgiler